Navn Arbeidsoppgaver e-post adresse
Marianne Tiberg Leder marianne.tiberg@nav.no
Lise Eriksen Sykmeldte, AAP, uføre, arbeidssøkere lise.eriksen@nav.no
Unni Nicolaisen Sykmeldte, AAP, uføre, arbeidssøkere unni.nicolaisen@nav.no
Jannicke Tiberg Sykmeldte, AAP, uføre, arbeidssøkere jannicke.tiberg@nav.no
Eirin Eriksen Sosiale tjenester, bostøtte, startlån, KVP eirin.eriksen@nav.no
Fay Hege Tangeraas Sosiale tjenester, bostøtte, startlån, KVP fay.hege.kristiansen.tangeraas@nav.no
Anne Marte Libakken Sosiale tjenester, bostøtte anne.marte.libakken@nav.no
Kai Sørensen Flyktningkonsulent kai.michael.sorensen@nav.no
Knut Gøran Nilsen Miljøarbeider flyktninger – halv stilling knut.goran.nilsen@nav.no